معماری
خانه / اخبار / از همراه ملت رونمایی شد
6d3791f4-ffc7-409a-ba45-7f30963fd2f7

از همراه ملت رونمایی شد

همراه اول در روز دوم نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ ، با امضای تفاهم‌نامه سه جانبه با بیمه ملت و شرکت جیرینگ، از همراه ملت پرده برداشت. همراه اول در راستای مشارکت با صنایع به خصوص بخش‌های اقتصادی پروژه‌های مشترکی با دیگر شرکت‌ها از طریق قراردادمستقیم یا از طریق زیرمجموعه‌ها کرده است.

6d3791f4-ffc7-409a-ba45-7f30963fd2f7

طرح مشارکت بین شرکت های همراه اول، بیمه ملت و جیرینگ در نمایشگاه تلکام کلید خورد. این همکاری از طریق کدهای دستوری #۷۰۷* انجام خواهد شد.

این طرح با حضور وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت، مهرداد خطیبی مدیرعامل جیرینگ و مهندس آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول، رونمایی و به امضای مدیران عامل این شرکتها رسید.

وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول بیان اینکه طرح «همراه ملت» یکی از طرح های استارتاپی ارائه شده به همراه اول بوده است، گفت:‌ «این طرح بعد از برطرف شدن نقاط ضعف توسط همراه اول و از طریق شرکت جیرینگ و بیمه ملت، اجرایی شد.»

مدیرعامل همراه اول با اشاره به اینکه ممکن است مردم فرصت لازم را برای مراجعه به بیمه نداشته باشند، اعلام کرد: «در ۱۰۰ درصد شهرها و ۸۰ درصد روستاها، با استفاده از این طرح، بستر لازم برای ثبت نام خدمات بیمه ای ایجاد شده تا مشترکین به صورت رایگان از طریق کد #۷۰۷* ثبت نام کرده و خدمات بیمه‌ای دریافت کنند. با مشارکت همراه اول تحولی در صنعت بیمه در حال شکل گیری است و اپراتور اول، زیرساخت های لازم را برای شرکت ها فراهم می کند تا مردم از طریق تلفن همراه، خدمات بهتری را دریافت کنند.»

در این مراسم ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت بیان کرد: «امروز یکی از دغدغه‌های مهم مردم، بیمه است. در حال حاضر بیمه حوادث و در زمان کوتاهی بیمه عمر، درمان، مسافرت، خودرو و… ارائه خواهد شد و مشترکین به راحتی و بدون محدودیت زمانی و مکانی در کمترین زمان خواهند توانست بیمه مورد نظر را از طریق کد USSD خریداری کنند.»

درباره ی hamed

همچنین ببینید

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

خواجه جمال الدین سلمان ابن خواجه علاءالدین محمد مشهور به سلمان ساوجی در دههٔ اول …

پژمان جمشیدی در فیلمی به تهیه کنندگی نیکی کریمی

پژمان جمشیدی در فیلمی به تهیه کنندگی نیکی کریمی

پژمان جمشیدی بازیگر جدید فیلم سینمایی «آذر» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی نیکی کریمی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*