معماری
خانه / اخبار خودرو / انتشار تصویر خودروی اسپرت فیسکر
خودرو اسپرت فیسکر

انتشار تصویر خودروی اسپرت فیسکر

پس از اعلام بازگشت هنریک فیسکر به بازار خودرو های برقی در سال 2017 و فاش شدن اطلاعات خودروی تمام برقی به همراه آن ، مجموعه هنریک فیسکر در حال مخفی کردن این خودرو تا زمان رونمایی از آن هستند. در ادامه مطلب همراه لندنت باشید.

این تیزر دوم از طراح هلندی است و طراحی برجسته جلوی خودرو را پس از اولین تصاویر از درب پروانه‌ای مدل که نامش هنوز ذکر نشده، نشان می دهد.

فیسکر

به نظر می رسد این خودرو کاملا مشابه  VLF Force1 Concept با قوای محرکه V10 است ، ولو اینکه  این خودرو  از ورودی بزرگ هوا در جلوی خودرو بی‌نصیب است و از چراغهایی متفاوت که در جلو پنجره مشبک آن جاسازی شده است،  استفاده می‌کند که در انتهای آن‌ها یک رادار و دوربین قرار دارد (که می توانند به صورت مستقل وظیفه اطلاع رسانی را داشته باشند) در حالی که دسته های چراغ از نوع  LED های تطبیقی هستند.

در بحث فنی ، خودرو از ویژگی هایی مثل فیبر کربن و ساختار آلومینیومی بهره‌مند است که آن را هم‌رده‌ی بسیاری از رقبا می‌کند، همچنین با توجه به باتری‌های توسعه یافته توسط فیسکر، این خودرو در هر شارژ می تواند مسافت ۶۴۴ کیلومتر را طی کند.

آقای فیسکر ، از گذشته‌ی خود آموخته است و توسعه‌ی باتری‌هایش را به جای تکیه بر یک ارائه دهنده باتری مستقل به شرکت فیسکر نانوتک (بازوی باتری شرکت فیسکر) سپرده است.

این خودرو ، که از آن به عنوان یک خودروی تولید انبوه و مقرون به صرفه الکتریکی در آینده یاد می‌شود، در هفته‌های آینده پرده برداری خواهد شد .

درباره ی hamed

همچنین ببینید

عرشه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

عرضه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

نشریه “ولت ام سونتاگ” به نقل از منابع آگاه در ب ام و گزارش داد …

تصاویر جدید از بی ام و x2

انتشار تصاویر جدید از بی ام و X2

پیش از عرضه‌ ب‌ام‌و X2 در سال آتی باز هم تصاویری جاسوسی از این خودرو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*