معماری
خانه / elecomp / ثبت نام برای الکامپ 2016
77f8b22999fb42ff6ad86188386c25dd_xl

ثبت نام برای الکامپ 2016

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از ثبت نام شرکت‌های جامانده از پیش‌ثبت‌نام الکامپ 2016 در دو روز اول آبان ماه خبر داد. در ادامه مطلب با لندنت همراه باشید.

77f8b22999fb42ff6ad86188386c25dd_xl

این سازمان اعلام کرده است که شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که از مرحله نخست پیش ثبت‌نام جاماندند، از شنبه یکم آبان ماه ۹۵ تا پایان وقت اداری یکشنبه دوم آبان ماه ۹۵، به مدت دو روز مهلت‌دارند تا نسبت به ثبت‌نام رزرو از طریق وب‌سایت نمایشگاه الکامپ به آدرس اینترنتی iran-elecomp.com اقدام کنند.

روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه خود آورده است:

ثبت تقاضای بیش از دو برابر ظرفیت در مرحله پیش‌ثبت‌نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و ثبت رکورد بی‌سابقه که نشان‌دهنده تجربه موفق سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ سال گذشته است و خبر از جلب اعتماد دوباره صنف به این رویداد بین‌المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می‌دهد.

کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ضمن قدردانی از این استقبال بی‌نظیر و در راستای احترام به درخواست آحاد صنف فرصت دو روزه‌ای را برای شرکت‌های علاقه مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که در موعد تعیین شده موفق به انجام پیش ثبت نام نشدند، در نظر گرفته است.

متقاضیان از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه دوم آبان ماه به مدت دو روز مهلت دارند تا در صورت وجود ظرفیت باقی‌مانده، جهت ثبت نام رزرو از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام کنند.

با توجه به تقاضای بیش از ظرفیت موجود، کمیته برگزاری هیچ تعهدی نسبت به متقاضیان ثبت‌نام رزرو ندارد و تنها در صورت لغو درخواست‌های پیش ثبت‌نام و وجود فضا در خصوص جانمایی این متقاضیان جدید اقدام خواهد شد.

 

منبع : سازمان نصر

درباره ی hamed

همچنین ببینید

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

خواجه جمال الدین سلمان ابن خواجه علاءالدین محمد مشهور به سلمان ساوجی در دههٔ اول …

پژمان جمشیدی در فیلمی به تهیه کنندگی نیکی کریمی

پژمان جمشیدی در فیلمی به تهیه کنندگی نیکی کریمی

پژمان جمشیدی بازیگر جدید فیلم سینمایی «آذر» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی نیکی کریمی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*