معماری
خانه / اخبار خودرو / ساخت اولین ترنسفورمر واقعی توسط کمپانی ترکیه‌ای
579a8418-3623-4c9b-8264-eb3f0104a1e5

ساخت اولین ترنسفورمر واقعی توسط کمپانی ترکیه‌ای

حدود ۳۰ سال پیش، زمانی که کارتون Transformers یا تبدیل شوندگان ساخته شد، با دیدن صحنه‌های حماسی و جنگ‌های داخل این کارتون، آرزوی بسیاری از کودکان و نوجوانان داشتن یکی از این روبات‌ها بود. حالا بعد از گذشت بیش از ۳ دهه از شروع این کارتون، یک کمپانی خیال‌پرداز ترکیه‌ای بالاخره این آرزو را به واقعیت نزدیک کرد.

579a8418-3623-4c9b-8264-eb3f0104a1e5

یک کمپانی در آنکارا به نام Letvision از اولین روبات تبدیل شونده که بر پایه یک بی ام و سری ۳ کوپه ساخته شده، رونمایی کرد. این کمپانی خبر مذکور را با استفاده از یک سری ویدئو که در وب‌سایت شخصی و صفحه یوتیوب خود گذاشته، منتشر کرد. در این فیلم‌ها یک روبات به نام Letron بر اساس یکی از شخصیت‌های این فیلم که به ماشین بی ام و تبدیل می‌شد، به رنگ قرمز ساخته شده که توسط یک ریموت کنترل و یک اپراتور هدایت می‌شود.

در این فیلم خواهید دید که لیترون از داخل پارکینگ خارج شده و به سمت دوربین می‌آید، و بعد از کمی مکث، روند تبدیل شروع می‌شود. ابتدا خودرو از کناره‌ها باز شده و سپر جلویی به سمت بالا می‌رود، و اینجا زمانی است که جادو اتفاق می‌افتد. هر چه آرام‌ آرام روند باز شدن اتفاق می‌افتد و هر قسمت به یک سمت حرکت می‌کند، این خودرو بیشتر به یک روبات شبیه می‌شود، تا اینکه شما در آخر یک روبات ایستاده می‌بینید. این روبات کمی سر و دست می‌چرخاند، سپس به حالت عادی برگشته و به پارکینگ باز می‌گردد.

کمپانی Letvision‌ گفته که فعلاً این تنها عضوی از خانواده تبدیل شوندگان است که واقعاً کار می‌کند. این کمپانی قصد دارد در آینده تعداد بیشتری از این روبات‌ها را در معرض عموم قرار دهد، که بر اساس شخصیت‌های رنگارنگ داستان تبدیل شوندگان است. این شخصیت‌ها قرار است با نام‌های Bizmut، Argon، Wolfram و Tantal‌ به‌زودی تبدیل به روبات‌های واقعی شوند، که توسط کودکان مسن ثروتمند خریداری شوند! هنوز مشخص نیست که برچسب قیمتی این روبات‌ها چند صفر دارد، ولی مطمئناً تعداد آن‌ها خیلی زیاد است.

در پایان شما را به دیدن این ویدئوی جذاب دعوت می‌کنیم. نظرات خود را راجع به این دستاورد با ما در میان بگذارید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰

red-download-button

دانلود با کیفیت ۳۶۰

red-download-button

دانلود با کیفیت ۲۷۰

red-download-button

درباره ی hamed

همچنین ببینید

عرشه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

عرضه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

نشریه “ولت ام سونتاگ” به نقل از منابع آگاه در ب ام و گزارش داد …

تصاویر جدید از بی ام و x2

انتشار تصاویر جدید از بی ام و X2

پیش از عرضه‌ ب‌ام‌و X2 در سال آتی باز هم تصاویری جاسوسی از این خودرو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*