معماری
خانه / فناوری / فراخوانی گلکسی نوت 7های سامسونگ برای اوراق شدن
spiralbinder-2016-2111-044

فراخوانی گلکسی نوت 7های سامسونگ برای اوراق شدن

سامسونگ اعلام کرده که تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرده و از این‌رو باید عمر گلکسی نوت ۷ را تمام شده بدانیم. این موضوع در مورد تمام نمونه‌های تولید شده صادق است، چراکه کره‌ای‌ها اعلام کرده‌اند برنامه‌ای برای تعمیر و بازسازی گلکسی نوت۷های فراخوانی شده نداشته و تمام نسخه‌ها را اوراق خواهند کرد. سخنگوی سامسونگ به این موضوع اشاره کرده که این کمپانی طی یک فرآیند امن اقدام به اوراق گوشی‌های هوشمندش خواهد کرد. در ادامه مطلب با لندنت همراه باشید.

spiralbinder-2016-2111-044

ساعاتی پیش سامسونگ پیش‌بینی خود از میزان سود عملیاتی را که احتمال می‌دهد تا در سه ماهه‌ی سوم ۲۰۱۶ کسب کند، به میزان یک سوم کاهش داد. براساس پیش‌بینی جدید سامسونگ، این کمپانی انتظار دارد تا سه ماهه‌ی سوم را با به دست آوردن سود عملیاتی ۲ میلیارد دلاری به پایان برساند که این موضوع را باید نتیجه‌ی مستقیم شکست گلکسی نوت ۷ خواند. سامسونگ تنها متضرر شکست گلکسی نوت ۷ نیست و محیط زیست را نیز باید یکی از زیان دیدگان این حادثه خواند، چراکه شیوه‌های اوراق و بازیافت محصولات الکترونیک بسیار ناکارآمد است. همانطور که می‌دانید، فرآیند استخراج مواد معدنی برای توسعه‌ی ماژول‌های مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند بسیار سخت است.

سامسونگ جزئیاتی را در خصوص نحوه‌ی اوراق گلکسی نوت‌ ۷ها ارائه نکرده، حال آنکه سازمان‌هایی نظیر Greenpeace خواستار شفاف بودن فرایند بازیافت و اوراق کردن گلکسی نوت ۷های سامسونگ خواهند بود. براساس اطلاعات ارائه شده، دارندگان گلکسی نوت ۷ برای انتقال امن این گوشی به سامسونگ، جعبه‌های ضد حریقی را دریافت خواهند کرد تا از این طریق گلکسی نوت ۷های معیوب به کره‌ای‌ها برسد.

منبع : THEVERGE

درباره ی hamed

همچنین ببینید

انتشار تصاویری از گلکسی A5 مدل 2017

انتشار تصاویری از گلکسی A5 مدل 2017

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز …

گلکسی S8 با حافظه 256 گیگابایت

گوشی گلکسی S8 با حافظه 256 گیگابایت

اخباری وجود دارد که این گوشی در مقایسه با گلکسی S۷که دارای رم ۴ گیگابایتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*