معماری
خانه / اخبار / همکاران سیستم رویداد «باهم ۹۵» را برگزار می‌کند
aaa9144d-df22-4b39-a580-2c3bd8a30fc1

همکاران سیستم رویداد «باهم ۹۵» را برگزار می‌کند

رویداد «باهم 95» هم زمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران ۱۴ تا ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود. در این رویداد همکاران سیستم تازه‌ترین دستاوردها و داستان‌های موفقیت در حوزه ERP بومی «راهکاران» و نیز فناوری‌های جدید بکار گرفته شده مانند «موبایل» و «Cloud» را به بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد.

aaa9144d-df22-4b39-a580-2c3bd8a30fc1

راهکاران همکاران سیستم دو سال قبل و به دنبال همایشی بزرگ به بازار عرضه شد و هم اکنون بیش از یک‌هزار شرکت پیشرو ایران از آن استفاده می‌کنند.

این رویداد، بر اساس رویکرد همکاران سیستم برای تعامل نزدیک با مشتریان و مخاطبان و رشد دو جانبه در کنار هم، «با هم» نامگذاری شده است.

در «باهم 95»، علاوه بر ارائه محصولات در بخش نمایشگاهی، ۴ سمینار تخصصی با حضور افراد کلیدی صنایع مختلف و با هدف تشریح نیازمندی‌ها و مزیت‌های IT در حوزه این صنایع، برگزار خواهد شد.

همچنین برای این رویداد، برگزاری 17 عنوان کارگاه تخصصی برای آشنایی مشتریان با محصولات و راهکارهای همکاران سیستم در حوزه‌های مختلف مالی، تامین و خرید، فروش و پخش، سرمایه انسانی، هوشمندی تجاری و… طراحی شده است.

طی این چهار روز مدیران و کارشناسان همکاران سیستم از نزدیک در تعامل با مشتریان و بازدیدکنندگان قرار خواهند داشت و پرسش‌ها و نکات مطرح شده را درباره‌ی موضوعات مختلف مرتبط با این شرکت پاسخ‌ خواهند گفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاهده‌ی عناوین کارگاه‌ها و سمینارها و ثبت نام در آنها به صفحه‌ی اختصاصی این رویداد در وب‌سایت همکاران سیستم مراجعه کنند.

درباره ی hamed

همچنین ببینید

e0a6cc32-20c5-4ddd-9c72-9c77493eed13

بازگشت ۱۰ هزار تومان به جیب مشترکان تلفن ثابت

بنا به اعلام روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مبلغ ۱۰۰ هزار ریال که …

ea2d0a4d-0aba-4b53-83f0-3bb4fc41c212

اضافه شدن ویژگی Story اینستاگرام به تب Explore

چندی پیش اینستاگرام بخش جدیدی را به سرویس خود اضافه کرد که Stories نام دارد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*