معماری
خانه / اخبار خودرو / پیش فروش 200 دستگاه اول شیرون بوگاتی
eeae1278-514d-4cee-9700-9d46ce9b5269

پیش فروش 200 دستگاه اول شیرون بوگاتی

در چند ماه آینده ۲۰۰ دستگاه بوگاتی شیرون به صاحبان آن تحویل داده خواهد شد. این تعداد آماری است که بوگاتی از سراسر جهان در طول این هفته دریافت کرده است. این شرکت آخرین نمونه‌ی نزدیک به تولید خود را در کوایل (Quail): گردهمایی در کالیفرنیا (California) رونمایی کرد.

eeae1278-514d-4cee-9700-9d46ce9b5269

این رویداد، آمریکای شمالی را به خاطر رونمایی از خودرویی از بوگاتی مورد توجه قرار داد که پیش از این در اوایل سال و در نمایشگاه خودروی ژنو (Geneva) به نمایش گذاشته شده بود و پس از آن نیز در هر جایی که سرمایه‌داران به تعداد کافی گرد هم آیند، برگزار می‌گردد. البته گزارش “فروش” این خودروهای بسیار زیبا می‌تواند متفاوت باشد. ممکن است برخی از خریداران بیش از یک خودرو را سفارش داده باشند در حالی که ممکن است چندین نفر به خاطر حکم دادگاه، سپرده‌ی ۲۰۰,۰۰۰ یورویی خود را پس بگیرند و قرار داد را فسخ کنند یا شاید عده‌­ای دیگر به خاطر این که فورد GT آنها زودتر از موعد می‌رسد از خرید پشیمان شوند. ما و شما هرگز متوجه این موضوع نخواهیم شد زیرا در این لیست قرار نداریم.

در مجموع، بوگاتی قصد دارد تا ۵۰۰ نسخه از شیرون ۱۵۰۰ اسب بخاری را که سرعت حداکثری ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت را برای آن وعده داده، است. مشخص نیست که این ۵۰۰ دستگاه خودرو شامل نسخه‌های ویژه‌ی متعددی خواهد بود که با هدف نگه داشتن بوگاتی شیرون در کانون توجه عموم عرضه می‌شوند، یا خیر و اینکه آیا برای افرادی که از لحاظ مالی مشکلی با قیمت پایه‌‌ی ۲.۷ میلیون دلاری ندارند شرایط ارائه‌ی پیشنهاد قیمت بالاتری را به وجود می‌آورد یا خیر.

درباره ی hamed

همچنین ببینید

عرشه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

عرضه خودرو الکتریکی بی ام و در سال 2017

نشریه “ولت ام سونتاگ” به نقل از منابع آگاه در ب ام و گزارش داد …

تصاویر جدید از بی ام و x2

انتشار تصاویر جدید از بی ام و X2

پیش از عرضه‌ ب‌ام‌و X2 در سال آتی باز هم تصاویری جاسوسی از این خودرو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*