معماری
خانه / اپلکیشن و وب / چند نفره شدن بازی محبوب واقعیت مجازی
tilt-brush-600x388

چند نفره شدن بازی محبوب واقعیت مجازی

به نقل از انگجت، این بازی در واقع نسخه پیشرفته تری از بازی پینت مایکروسافت محسوب می شود. حال ابزار تازه و قابلیت های جذاب هنری استفاده از آن را به تجربه ای هیجان انگیزتر مبدل کرده است.

tilt-brush-600x388

هنوز مشخص نیست گوگل که این بازی را روانه بازار کرده چه زمانی به طور رسمی نسخه چند نفره آن را در دسترس عموم قرار می دهد، اما ویدئوها و عکس هایی از بازی یاد شده منتشر شده است.

در نسخه چند نفره این بازی هر کاربر یک قلم نئون در دست دارد و می تواند نقاشی مدنظرش را خلق کند. کاربران حتی از این طریق می توانند هدست های همدیگر را هم در فضای سه بعدی خلق شده تزئیین کنند. همچنین انها می توانند هر انچه که برایشان جذاب است را به محیط اطراف اضافه کنند.

افزودن شکلک ها و طرح ها و نقاشی های جذاب به فریم به فریم تصاویر مختلف و به حرکت درآوردن انها هم از دیگر جذابیت های این بازی است. portal brush یکی دیگر از امکانات این مجموعه است که نقاشی کردن مجازی در محیط واقعی را ممکن می کند.

همچنین می توان با استفاده از آن تصاویر محیطی مختلف را با فیلترها و رنگ های مختلف دستکاری کرد. قرار است ظرف روزهای آینده در این زمینه بیشتر اطلاع سانی شود.

درباره ی hamed

همچنین ببینید

تشکیل رنگ های مختلف در آبشار نیاگارا

تشکیل رنگ های مختلف در آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا با رنگ‌هایی جدید دیده شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، 4 میلیون دلار …

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

کوی مغان شاعر سلمان ساوجی

خواجه جمال الدین سلمان ابن خواجه علاءالدین محمد مشهور به سلمان ساوجی در دههٔ اول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*