صفحه اصلی فناوری و تکنولوژی موبایل سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند

سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند

2 خواندن ثانیه
0
سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند فعال در تعطیلات

طبق آمار و مطالعاتی فلوری آنالیتیکس که در تعطیلات کریسمس انجام شده 44 درصد گوشی های فعال شده از گوشی های هوشمند اپل بوده و در رده بعدی گوشی های هوشمند شرکت سامسونگ با 21 درصد است. و در رتبه های سوم و چهارم به ترتیب هواوی و ال جی با 3 و 2 درصد گوشی های هوشمند فعال داشته اند در همین گزارش فلوری همچنین به فروش 355 گوشی توسط شرکتی که از هیچ کدام از دو شرکت معروف گوشی های هوشمند نیست در تعطیلات کریسمس اشاره کرده است.

این گزارشات را فلوری آنالیتیکس با محاسبه گوشی های هوشمند فعال شده در هفته اول کریسمس بدست آورده که 37 درصد گوشی های هوشمند را فبلت ها بوده اند که بیشتر خرید فبلت ها را ، فبلت های  5 تا 6.9 اینچی با فروش 27 درصدی در سال گذشته داشته اند که نشان از دوره جدید علاقه مندی کاربران به این فبلت ها است.

این آمار در سال 2014 برای فبلت های معادل 13 درصد برای گوشی های هوشمند فبلت و در سال 2013 معادل 4 درصد بوده است انتظار می رود این آمار در سال 2017 به 37 درصد افزایش پیدا کند.

در ادامه گزارش تبلت ها علاقه مندی کاربران به آن ها کاهش یافته و در سال 2013 به 17 درصد رسیده و در امسال به 9 درصد دیگر کاهش یافته است و اطلاعات دیگری را که فلوری در اختیار ما قرار داد اجرا شدن اپلیکیشن ها در کریسمس به دو برابری روزهای عادی ماه دسامبر رسیده بود.

 

منبع : PHONEARENA
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By hamed
Load More In موبایل

پاسخی بگذارید

بررسی

دکمه هایی متفاوت را با گلکسی S8 تجربه کنید

دکمه هایی متفاوت را با گلکسی S8 تجربه کنید شایعه‌ی استفاده از دکمه‌‌‌های خازنی جدید روی گو…