معماری
خانه / فناوری و تکنولوژی / موبایل / سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند
سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند فعال در تعطیلات
سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند

سهم 44 درصدی اپل در کریسمس گوشی های هوشمند

طبق آمار و مطالعاتی فلوری آنالیتیکس که در تعطیلات کریسمس انجام شده 44 درصد گوشی های فعال شده از گوشی های هوشمند اپل بوده و در رده بعدی گوشی های هوشمند شرکت سامسونگ با 21 درصد است. و در رتبه های سوم و چهارم به ترتیب هواوی و ال جی با 3 و 2 درصد گوشی های هوشمند فعال داشته اند در همین گزارش فلوری همچنین به فروش 355 گوشی توسط شرکتی که از هیچ کدام از دو شرکت معروف گوشی های هوشمند نیست در تعطیلات کریسمس اشاره کرده است.

این گزارشات را فلوری آنالیتیکس با محاسبه گوشی های هوشمند فعال شده در هفته اول کریسمس بدست آورده که 37 درصد گوشی های هوشمند را فبلت ها بوده اند که بیشتر خرید فبلت ها را ، فبلت های  5 تا 6.9 اینچی با فروش 27 درصدی در سال گذشته داشته اند که نشان از دوره جدید علاقه مندی کاربران به این فبلت ها است.

این آمار در سال 2014 برای فبلت های معادل 13 درصد برای گوشی های هوشمند فبلت و در سال 2013 معادل 4 درصد بوده است انتظار می رود این آمار در سال 2017 به 37 درصد افزایش پیدا کند.

در ادامه گزارش تبلت ها علاقه مندی کاربران به آن ها کاهش یافته و در سال 2013 به 17 درصد رسیده و در امسال به 9 درصد دیگر کاهش یافته است و اطلاعات دیگری را که فلوری در اختیار ما قرار داد اجرا شدن اپلیکیشن ها در کریسمس به دو برابری روزهای عادی ماه دسامبر رسیده بود.

 

منبع : PHONEARENA

درباره ی hamed

همچنین ببینید

عرضه هواوی میت 9 با رنگی جدید با رنگی تیره

عرضه هواوی میت 9 با رنگی جدید

هواوی میت ۹ در تاریخ سوم نوامبر (۱۳ آبان) با رنگ مشکی رونمایی شد و …

رونمایی از گوشی هوشمند جیونی ام 2017 معرفی در 2016

رونمایی از گوشی هوشمند جیونی ام 2017

با اینکه چندین روز بیشتر به پایان سال 2016 میلادی نمانده شرکت جیونی از گوشی …

پاسخی بگذارید

قالب وردپرس
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: