صفحه اصلی فناوری و تکنولوژی موبایل دکمه هایی متفاوت را با گلکسی S8 تجربه کنید

دکمه هایی متفاوت را با گلکسی S8 تجربه کنید

6 خواندن ثانیه
0
دکمه های جدید گلکسی S8

دکمه هایی متفاوت را با گلکسی S8 تجربه کنید

شایعه‌ی استفاده از دکمه‌‌‌های خازنی جدید روی گوشی‌ هوشمند گلکسی S8 مدت زیادی است که شنیده می‌شود. این دکمه‌ها حتی روی گلکسی S7 هم که دکمه‌ی هوم داشت قرار داشتند و باعث شدند که این گوشی کارهای بیشتری انجام دهد. حالا شایعات جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که ماجرا برای گلکسی S8 متفاوت‌تر از چیزی خواهد بود که فکر می‌کردیم. با لندنت همراه باشید.

این گوشی دیگر دکمه‌ی هوم یا دکمه‌ی خانه ندارد و اندازه‌ی صفحه نمایش آن هم بسیار بزرگ‌تر شده و سامسونگ با قرار دادن دکمه‌های جدید می‌خواهد قابلیت‌های تازه‌ای به پرچم‌دار امسال خودش اضافه کند. این گوشی دکمه‌ی فیزیکی نخواهد داشت و تمام دکمه‌ها خازنی شده‌اند و با لمس کار می‌کنند. حتی به نظر می‌رسد که این دکمه‌ها به میزان فشار هم حساس هستند و در با فشار بیشتر انگشت کارهای مختلفی انجام می‌دهند.

همچنین ببینید :

تصاویر جالب و دیدنی ۱۱ دی ۱۳۹۵

فال روز ۱۲ دی ۱۳۹۵

منطقه شگفت انگیز و زیبا ولکا آمریکا

رونمایی از گوشی هوشمند جیونی ام ۲۰۱۷

همین چند وقت پیش هم گفته شده که سامسونگ قصد دارد برای این گوشی یک قلم مخصوص راهی بازار کند که البته این قلم به همراه خود گوشی به فروش نمی‌رسد و باید آن را جداگانه خریداری کرد.

 

سامسونگ,فناوری و تکنولوژی ,گلکسی S8،دکمه ها جدید گلکسی اس 8

درحالی که انتظار داشتیم این گوشی در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود، شایعات می‌گویند که سامسونگ محصول جدید خودش را کمی‌ دیرتر و در بهار سال آینده معرفی خواهد کرد.

 

منبع : دیجی کالا
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By hamed
Load More In موبایل

پاسخی بگذارید

بررسی

انتشار تصاویر سرفیس فون مایکروسافت در چین

کاربران زیادی که از آینده‌ی ویندوز موبایل و گوشی‌های مایکروسافت ناامید شده‌اند، چشم به محص…